WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Active
ka: აქტიური
