WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Active
kk: Белсенді
