WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Active
mr: सक्रिय
