WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Active
ps: فعال
