WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Active
sk: Aktívny

en: Machine name
sk: Strojový názov
