WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Active
sq: Aktiv
