WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Active
sv: Aktiv

en: Values
sv: Värden

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
