WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش
