WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Active
uk: Активно

en: Values
uk: Значення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну
