WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Active
vi: Hoạt động

en: Values
vi: Giá trị

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
