WordBank token (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Active
af: Aktief
