WordBank token (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Active
bg: Активен
