WordBank token (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Active
el: Ενεργό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
