WordBank token (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Active
et: Aktiivne

en: Values
et: Väärtused

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
