WordBank token (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Active
hr: Aktivno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
