WordBank token (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
