WordBank token (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Active
is: Virkt
