WordBank token (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
