WordBank token (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
