WordBank token (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Active
nl: Actief

en: Values
nl: Waarden

en: Machine name
nl: Systeemnaam
