WordBank token (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Active
ru: Активно

en: Values
ru: Значения

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
