WordBank token (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
