WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Active
az: Aktiv

en: Values
az: Qiymətlər

en: Machine name
az: Maşın adı
