WordBank token (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Active
bs: Aktivan
