WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Active
de: Aktiv

en: Values
de: Werte

en: Machine name
de: Systemname

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: Remove one
de: Eine entfernen
