WordBank token (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Active
hu: Aktív

en: Values
hu: Értékek

en: Machine name
hu: Programok által használt név
