WordBank token (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Active
id: Aktif

en: Values
id: Nilai

en: Machine name
id: Nama mesin
