WordBank token (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Active
km: សកម្ម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
