WordBank token (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Values
lv: Vērtības

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
