WordBank token (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Active
pl: Aktywne

en: Values
pl: Wartości

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
