WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Active
ro: Activ

en: Values
ro: Valori

en: Machine name
ro: Numele mașinii
