WordBank token (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Active
sl: Aktiven

en: Machine name
sl: Strojno ime
