WordBank token (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи
