Word Cloud (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས
