Word Cloud (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: UPPERCASE
da: Store bogstaver

en: lowercase
da: små bogstaver

en: Colors
da: Farver

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Bold
da: Fed

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: Minimum word length
da: Minimum ordlængde

en: Typography
da: Typografi

en: Shape
da: Facon
