Word Cloud (1.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: UPPERCASE
de: GROẞBUCHSTABEN

en: lowercase
de: Kleinschreibung

en: Colors
de: Farben

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Color scheme
de: Farbschema

en: Bold
de: Fett

en: Font family
de: Schriftenfamilie

en: Minimum word length
de: Mindest-Wortlänge

en: Typography
de: Typografie

en: Font weight
de: Strichstärke

en: Shape
de: Form

en: Maximum number of words
de: Maximale Anzahl der Wörter

en: System Default
de: System-Vorgabe

en: Semi-bold
de: Halbfett
