Word Cloud (1.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: UPPERCASE
fr: MAJUSCULES

en: lowercase
fr: minuscules

en: Colors
fr: Couleurs

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Color scheme
fr: Schéma de couleurs

en: Bold
fr: Gras

en: Font family
fr: Police de caractères

en: Minimum word length
fr: Longueur minimale de mot

en: Typography
fr: Typographie

en: Font weight
fr: Épaisseur de la police

en: Shape
fr: Forme

en: Maximum number of words
fr: Nombre maximum de mots

en: Animation & Effects
fr: Animation et effets
