Word Cloud (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Normal
he: נורמלי

en: Colors
he: צבעים

en: Background color
he: צבע רקע

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Bold
he: מודגש
