Word Cloud (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Normal
hi: सामान्य

en: Colors
hi: रंग

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Bold
hi: बोल्ड
