Word Cloud (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Normal
ja: ノーマル

en: Background color
ja: 背景色

en: Color scheme
ja: 配色

en: Bold
ja: ボールド

en: Shape
ja: 形

en: Maximum number of words
ja: 言葉の最大数
