Word Cloud (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Font weight
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ತೂಕ

en: Shape
kn: ಆಕಾರ
