Word Cloud (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Normal
lv: Normāls

en: Colors
lv: Krāsas

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Bold
lv: Treknraksts
