Word Cloud (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Colors
sv: Färger

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Bold
sv: Fet

en: Shape
sv: Form

en: Maximum number of words
sv: Största antal ord
