Word Cloud (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Colors
tr: Renkler

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Bold
tr: Koyu

en: Shape
tr: Şekil
