Word Cloud (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Normal
vi: Bình thường

en: Background color
vi: Màu nền

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Bold
vi: In Đậm

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: Font weight
vi: Độ đậm phông chữ
