Word Cloud (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Background color
ca: Color de fons

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Bold
ca: Negreta

en: Shape
ca: Forma

en: Maximum number of words
ca: Nombre màxim de paraules
