Word Cloud (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Normal
fi: Normaali

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: Shape
fi: Muoto

en: Maximum number of words
fi: Sanojen enimmäismäärä
