Word Cloud (1.0.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Normal
pl: Zwykły

en: Colors
pl: Kolory

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Font family
pl: Czcionka

en: Minimum word length
pl: Minimalna długość słowa

en: Font weight
pl: Grubość czcionki

en: Shape
pl: Kształt

en: Maximum number of words
pl: Maksymalna liczba słów
