Word Cloud (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Normal
sk: Normálny

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Bold
sk: Hrubé

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova
