Word Cloud (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Normal
cs: Normální

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Bold
cs: Tučné

en: Font family
cs: Řez písma

en: Minimum word length
cs: Minimální délka slova
